KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9513457

nr 951 3457

Pastell

Elin Sangberg, hund, signerad. 1933, 33x40

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 mars 2015
kl 20:17:18

29/3 22:51:02 1      Vinnande bud

Friedensreich Hundertwasser