KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9513457
nr 951 3457
Pastell
Elin Sangberg, hund, signerad. 1933, 33x40
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 mars 2015
kl 20:17:18
29/3 22:51:02
Friedensreich Hundertwasser